vår personal

Kontakta oss

Här kan du fylla i formuläret och kontakta oss. Vi svarar så fort vi har möjlighet!

Tack för ditt meddelande. Vi återkommer så snart vi kan!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

BALDERSHALLENS PERSONAL

HALL- & VERKSAMHETSCHEF

Urban Lundqvist

Svarar på frågor om Baldershallen och t.ex. arrangemang.

Epost:
urban.lundqvist@baldershallen.se

HALLKOORDINATOR

Frida Nelin

Epost:
frida.nelin@baldershallen.se

HALLKOORDINATOR

Anders Hammarberg

Epost:
anders.hammarberg@baldershallen.se

VAKTMÄSTARE

Mattias Niemelä

Epost:
mattias.niemela@baldershallen.se

SUNDSVALLS TENNISKLUBBS PERSONAL

SPORTCHEF, KANSLI, EKONOMI

Patrik Backman

Svarar på frågor om tennis- och padelverksamheten.

Epost:
patrik.backman@sundsvallstk.se

TENNISTRÄNARE - ANSVARIG FÖR TENNISGYMNASIET

David Vessberg

Epost:
david.vessberg@sundsvallstk.se

PADELTRÄNARE

Robin Lindh

Epost:
robin.lindh@sundsvallstk.se

TENNISTRÄNARE

Erik Nyman

Epost:
erik.nyman@sundsvallstk.se

TENNISTRÄNARE

DUO XU

Epost:
duo.xu@sundsvallstk.se